Royal Mage PBF

Wyspecjalizuj się w danym odchyleniu magi!

Ogłoszenie

UWAGA, NALEŻY PRZECZYTAĆ REGULAMIN, ZASADY ZAKLĘĆ I KUPOWANIA PRZED ROZPOCZĘCIEM GRY. DZIENNIE MOŻNA TYLKO DWA RAZY UDAĆ SIĘ NA PRZYGODĘ, NA TRENING, CZY ZDOBYWANIE POZIOMU. Pozdrawiam, Darkness

#1 2011-03-09 13:44:33

Darkness

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-06
Posty: 76
Punktów :   

Pole Treningowe "1"

Tutaj można trenować z adminami/modami. Tylko zwykły trening, tutaj akurat nie ma przygód. Czasem zdarzy się walka z NPC.


Karta Postaci Darkness'a

Imię: Seka Darkness
Wygląd: Wysoki, włosy brąz krótkie, oczy zielone, znaki szczególne: odpychające spojrzenie, znudzony wyraz twarzy
Charakter: Spokojny, nie wymagający dużo od życia, sprawiający wrażenie posiadania kontroli nad sytuacją, ironiczny, skryty
Ekwipunek: Szata Maga 5 (Czarna), Kamień energii "Agua", Kamień energii "Tierra",  Magiczna Torba: 5 Energetycznych Mikstur, 30 proszków many, 10 proszków życia
Pieniądze: 220.000.000 monet
Profesja: Strażnik Lasu
Zaklęcia: Link

Poziom Doświadczenia: 80
Ilość Many: 2000m
Statystyki:
Atak Magiczny: 75
Obrona Magiczna: 80
Witalność: 80
Szybkość: 95
Celność: 80

Offline

 

#2 2011-03-09 20:41:22

Rishi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-09
Posty: 24
Punktów :   

Re: Pole Treningowe "1"

Przyszedłem na pole treningowe. Głównie, poprawić swoje zaklęcie płomyk i przy okazji poprawić swoją kondycję.
Zaczynam od zwykłej rozgrzewki. Dosyć długi i wyczerpujący bieg do o koła placu. Teraz czas na rozciąganie; kilkanaście skłonów, pompek, brzuszków etc. Jako, że był to mój pierwszy taki trening mam tylko już siłę, aby skoncentrować się na swojej magii, dlatego zacząłem skupiać manę w dłoni i stwarzałem płomyk, aż do wyczerpania energii.


Imię: Rishi don Pol
Wygląd: średniego wzrostu, kolor włosów: szatyn, niebieskie oczy, 3 kolczyki w lewym uchu, mała blizna pod okiem
Charakter: Leniwy, zawsze stawia na swoim, pomocny, honorowy, pechowy
Ekwipunek: Szata Maga 1 (niebieska), Magiczna Torba
Pieniądze: 400 Monet
Profesja: Nekromanta
Zaklęcia: Link

Poziom Doświadczenia: 3
Ilość Many: 50m
Statystyki:
Atak Magiczny: 13
Obrona Magiczna: 9
Witalność: 14
Szybkość: 10
Celność: 10

Offline

 

#3 2011-03-09 20:44:59

Darkness

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-06
Posty: 76
Punktów :   

Re: Pole Treningowe "1"

Na dzisiaj wyczerpałeś już swój limit.

Rezultaty Treningu:
+ 3 Szybkość
+ 1 Atak Magiczny
+ 1 Obrona Magiczna


Karta Postaci Darkness'a

Imię: Seka Darkness
Wygląd: Wysoki, włosy brąz krótkie, oczy zielone, znaki szczególne: odpychające spojrzenie, znudzony wyraz twarzy
Charakter: Spokojny, nie wymagający dużo od życia, sprawiający wrażenie posiadania kontroli nad sytuacją, ironiczny, skryty
Ekwipunek: Szata Maga 5 (Czarna), Kamień energii "Agua", Kamień energii "Tierra",  Magiczna Torba: 5 Energetycznych Mikstur, 30 proszków many, 10 proszków życia
Pieniądze: 220.000.000 monet
Profesja: Strażnik Lasu
Zaklęcia: Link

Poziom Doświadczenia: 80
Ilość Many: 2000m
Statystyki:
Atak Magiczny: 75
Obrona Magiczna: 80
Witalność: 80
Szybkość: 95
Celność: 80

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zuzelhax.pun.pl www.mythanda.pun.pl www.poke-mystery.pun.pl www.paint-online.pun.pl www.cs-rozrabiaki.pun.pl